• استان گلستان-گرگان - سرخواجه مجتمع آفتاب3- طبقه سوم - واحد290
  • 01732357549-50 |
  • 09112752279 -09112752077 - 09113706683 |

شیوه های پرداخت وجه

شیوه های پرداخت وجه به دو صورت می باشد  روش اول پرداخت انلاین می باشد که از طریق درگاه اینترنتی انجام می شود و روش دوم که انتقال به کارت می باشد که از طریق انتقال کارت به کارت انجام می شود.

paying.png

۱.پرداخت انلاین

بعد از انتخاب پرداخت انلاین صفحه انتخاب درگاه نمایش داده می شود که در این مرحله بعد از انتخاب درگاه با فشردن دکمه پرداخت به ادرس درگاه بانکی جهت پرداخت منتقل می شوید که در انجا باید پرداخت را انجام دهید.

paying.png

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به;

 -شماره کارت(شماره 16 رقمی روی عابر بانک)
 -رمزپویا(برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا(رمز خرید اینترنتی)کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
   -CVV2(یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)
   -تاریخ انقضاء(تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.در صورتی که تاریخ انقضا روی کارت بانکی وجود ندارد، می توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدا استعلام بگیرید)

بعد از پرداخت از طریق درگاه بانک ، صفحه وضعیت پرداخت نمایش داده می شود در صورتی که شما پرداخت موفقی داشته باشید کد رهگیری برای شما صادر خواهد شد.و شما می توانید با فشردن دکمه بازگشت به سفارش به صفحه سفارشات منتقل شوید.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

paying.png

۲.انتقال به کارت

در این روش شما باید مبلغ ای که در صفحه نوشته شده را به شماره کارتی که مشخص شده از طریق کارت به کارت یا انتقال بانکی منتقل نمائید.البته شما باید رسید واریز خود را نگهداری کنید و بعد در فرم زیر باید شماره ارجاع پرداخت خود را وارد نمائید.و سپس باید دکمه ذخیره را انتخاب نمائید تا اطلاعات پرداخت شما ذخیره شود.

paying.png

بعد از ذخیره اطلاعات ، سفارش شما کامل ثبت خواهد شد.و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

شما می توانید با فشردن دکمه بازگشت به سفارش به صفحه سفارشات منتقل شوید.

paying.png
در حال بارگزاری ...